KONST / Litografier / Färglitografi 12645202
nr 1264 5202
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Sommar i Roslagen. Signerad, numrerad 143/360. Motivet: 36x50 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:55:30
7/7 18:15:30
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö